Červen 2007

Práááááááááááázdninyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!

30. června 2007 v 18:20 | =o) |  moje továrna
Juhůůů!!!Konečně je to tady!Prázdniny dneska začly.Teda můžeme se dohadovat jestli dneska je jenom víkend a začnou až v pondělí,ale to si můžete mylset,co chcete.Je prostě volno a to je hlavní.Z radosti jsem vám tady včera udělal takovou směsici fotek,kterou sem dneska dávam.Neni to jen tak směsice,ale překrejvaj se a chybí,takk aby bylo vidět to hlavní. KUK:
To by zhruba mělo kapku vystihovat prázdniny a činnosti při nich.;-P
Tady vám ten obrázek hezky vyložim,abyste věděly,proč tam ty jednotlivý fotky jsou.
I need holidays.Tak tahle věta platila tak maximálně včera,ale dneska už fakt prázdniny nepotřebuju.Teda potřebuju,ale jsou tady,takže neni na co si stěžovat.
Vydáme se třeba za město nebo někam hoooooooooodně daleko.
Bude rozhodně příležitost na opalování nebo koupání!
Ale pozor na sluníčko!!!!!!!!!!Bude hřát,takže nějaká čepice určitě příde vhod.
Sníme asi taky pár zmrzlinek...;-*
Spácháme tunu bláznivin...!
Při tom se asi taky hodně nasmějeme!
No jo,bude to prostě....
.....supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!
=oP

10.Photoshoot-koncert taky

29. června 2007 v 22:44 | =o) |  photoshoots
Tak už vás ty photoshooty asi nudí,co?:DMě bohužel ne,protože jich mam hodně a snadno se k nim vymejšlí článek!;oDDD Tak tady máte další.Dvě fotky jsou normálně a pak taky z koncertu.
No tak já nevim...poslední dobou jsem nějaká slepá..;DDDDD ta poslední fotka sem zase nepatří,ale berte to jako že jooo......no.na blendu by si toho asi nikdo nevšim...!

9.Photoshoot

27. června 2007 v 18:55 | =o) |  photoshoots
Další malej dvouobrázkovej photoshootek.
Hezkej,ne?Až na to,že je tam nápis stránky,ze který to je.

hacker

27. června 2007 v 13:15 | hacker fucker |  !!!NEČÍST!!!
Ahoj lidi já jsem hacker a naboural jsem to tady!!!! Všechno smažu když se namane! Poslouchejte hip hop yeah :-D

Koncert ze 13.8.2004

26. června 2007 v 22:40 | =o) |  fotky
No jak už to tak bývá,zpěvačky většinou zpívají ;o) a taky mají koncerty ;D.Jeden takovej se konal v belgickym městě Mol,nebo tak nějak se jmenuje,13.srpna roku 2004.Zrovna tenhle koncert sem nedávam náhodou,protože se k němu něco vztahuje,ale to až pak.Myslim si,že to tam Kate Ryan docela sluší a má hezký vlásky a docela hezky se občas usmíva =o) .A k věci.Až si budete prohlížet fotky,všiměte si,že má jakýsi nápis na tričku :-D.Má tam napsáno I need holidays,což znamená potřebuji prázdniny nebo něco podobnýho.No a to se mi docela hodí,protože já prázdniny taky potřebuju,ale 13.srpna už jich mam většinou odcela užito!:DDD Ale zpěvačky vlastně jakoby nemaj prázdniny,takže na to má nárok.Tak se tady podívejte na fotky. P.S.:Na mym koncertě bylo dobře..!Teda snad ;D

Uuuaaaaaaaa... :****(

26. června 2007 v 15:27 | =o) |  navíc
TAk jsem dneska moc smutná...teda né smutná jako smutná ale nervˇozně smutná..no bojim se.Mam dneska absolventskej koncert a bojim se,že to nezvládnu........:*(((
Jestli dostanu moc vekou trému,tak mi zdřevění prsty a na housle nic nezahraju a to by nebylo dobrý...
NOtak mi držte palce,za chvíli odjíždim.Snad se mi to povede a dopadne to dobře....
...doufejme

New písnička

25. června 2007 v 13:10 | =o) |  oficialní web
Na www.kateryan.be hraje nová písnička!Jmenuje se We all belong a je docela hezká.Já jí totiž před tim neznala.Teda ten začátek je divnej,ale pak se to rozjede a je to docela dobrý!;o))))) Tak si jí jděte poslechnot a napište mi třeba,jak se vám líbí.=oD Jo a ještě-hraje hned jako první a dál tam zůstali Driving away a jako třetí Désenchantée.

Bputique

25. června 2007 v 13:04 | =o) |  oficialní web
Boutique je část oficiálníhpo webu Kate Ryan,kde si můžete koupit,lépe řečeno objednat něco od ní.Můžete si vybrat plakát-jsou tam dva,klíčenku s nápisem Kate Ryan-ty jsou tři,nebo si můžete ochraňovat oči před sluníčkem brýlemi,ktereé Kate navrhla.Je jich tam mylsim okolo sedmdesáti.Nevim to přesně,protože mi teď ta stránka nefunguje.Jo a mně se teda nejvíc líbí asi brejle číslo 8,ale nevim to přesně ;DD.Takže,jak se tam dostanete.No klasicky si dáte www.kateryan.be a dále:
modře zvýrazněný,je to,na co máte kliknout a kam se máte dostat.Tam je -click here- no na to kliknete a měla by se vám zobrazit tahle
stránka.Ale mně to teď nejde,tak nevim jak vám.No moc bych vám ani nedoporučovala něco si objednávat,protože z Belgie to přece jenom neni jako z Prahy do Plzně,takže to poštovný asi vyjde docela draho!:oDDDD Ale je to na vás,já bych ty brejle taky docela chtěla.....;D

Vyluštění 5.bleskovky

24. června 2007 v 14:10 | =o) |  bleskovky
Tak vám sem opět dávám vyluštění bleskovky,která měla otázku,týkající se obrázku z klipu.Tanto obrázek
je z klipu k písničce Je t´adore.A víte proč?Tak se tady podívejte:
Zase jsem se snažila najít přesně ten okamžik,ale nejsme sroje,takže to asi neni úplně stejný.:D Nicméně nejlehčí úkol to teda fakt neni!;D No zkuste si to...zastavujte okolo1:50 -no míň žejo,ale to by už bylo moc snadný!Jo a zrovnatam zpívá ...t´dor.......Tak nějak přibližně.Gratuluju výhercum a nezapomeňte si vyzvednout diplomy!

Diplomy za 5.bleskovku

23. června 2007 v 22:09 | =o) |  from me for you
Tady jsou diplomy k 5.bleskovce,jejíž správná odpověď byla Je t´adore.A tady máme vítěze:znáč a Jan.Gratuluju a tady máte diplomy!

8.Photoshoot

23. června 2007 v 21:31 | =o) |  photoshoots
No tak zase photoshoot ;oD.Zdroj:ze zahraničí se prej nemusí udávat,tak ho neudávam,protože si to stejně nepamatuju! :DDD

7.Photoshoot - opravdu photoshoot ;D

23. června 2007 v 10:50 | =o) |  photoshoots
Ahojte!Tak sem vám dávam další dvouobrázkovej photoshoot.

6.Photoshoot

22. června 2007 v 21:53 | =o) |  photoshoots
Tak tenhle photoshoot vlastně nejdřív ani nebyl photoshoot :D . Teda abyste rozuměli,jak jsem našla těch mooooc fotek a jak jsem řikala,že přibydou i photoshooty,tak tohle je jeden z nich. Tu první fotku už znáte,ale tu drouhou (klidně bych se vsadila) jste ještě na žádnym českym webu neviděli!
ou...tak to neni úplně photoshoot,protože tam má jiný brejle a na tej druhej fotce nemá náušnice.....no tak to nevadí :-D já myslim,že n blend by se to možná dalo použít,ale tak...no nevadí! =oD

Pardón....!

22. června 2007 v 21:31 | =o( |  navíc
Ta se vám moc omlouvam,protože jsem udělala věc,kterou dělaj skoro všichni a já jsem jí nechtěla udělat,ale nějak jsem ty pravidla a tak moc nechápala,takže se všem moc omlouvam!Jde o to,že jsem až do teď nepsala zdroje obrázků,který tu mam.Nedávno mě moje nej kamarádka upozornila,že mam u článku Životopis komentář,kterej...no nevim,ale je teda docela divnej a nevim,co přesně si o tom mam myslet.

[3] Státní úřad autoských práv. |středa 13:53

Dobrý den!
Na Vašem blogu se nachází spousta ilegálně získaných obrázků a textů. Pokud chcete dále uvádět cizí texty, musíte zde zveřejnit odkud pocházejí původně. Pokud chcete uvádět obrázky z internetu, musí o jejich kopírování vědět autor. Zjevně tyto pravidla neplníte! Pokud budete nadále pokračovat, budu muset požádat administrátora serveru blog.cz o vymazání vašeho deníčku.
Napravte prosím své chyby, děkuji
Ing. Marcel Mareš
státní úřad autorských práv
Jestli je to vážnej komentář,tak se všem omlouvam a na konci článku jsou skoro všechny zdroje obrázků,ale články jsem nekopírovala!!!!!!!!!!!!A jestli je to vtip,tak je pěkně hnusnej,protože jsem o tenhle blog měla strach,protože ho mam ráda a dávam si na něm záležet!
zdroje obrázků: www.kamino30.blog.cz
a hlavně www.kateryan.blog.cz a jiné zahraniční stránky,u kterých se prý nemusí zadávat zdroj.Jako tady v čechách.Tak se omlouvam.Možná jsem kopírovala i odjinud,ale myslete si třeba,že každej,kdo máte fotky Kate Ryan na blogu,tak že od vás nějakou mam,ale u 70% to asi nebude pravda.Prostě tady napravuju svou chybu a slibuju,že see polepšim...teda asi ne,protože už z Čech nekopíruju.
=o)
jo a ještě...pokud vás zajímá nějaká zahraniční: www.kateryan.be

KONEČNĚ novej design

21. června 2007 v 13:00 | =o) |  o blogu
Tak jsem konečně udělala novej design.Ten starej už tu byl hrozně dlouho.To jsem věděla a proto jsem se asi už před třema tejdnama rozhodla udělat novej,ale furt jsem neměla dost času,tak slibuju,že to napravim!Je modrej,jak jste si asi všimli,pokud nejste barvoslepý ;D a pozor! na přání jsem vám dala rubriky podle abecedy,ale teď se v nich vůbec nevyznam! :-DDD Tak jak se vám líbí? =o)

5.bleskovka

17. června 2007 v 15:35 | =o) |  bleskovky
Z jakého klipu je tenhle obrázek?
NÁPOVĚDA:Je to k písničce z nejnovějšího alba!

Pardon-zase XD

17. června 2007 v 15:21 | =o) |  navíc
Tak se vám zase omlouvam,že jsem sem celej etjden nic nepřdala,ale znáte to...poslední dva vtejdny vě školnim roce = furt samý testy a zkoušení kvůli uuzavírání známek-no hrůza!Asi sem nic nepřidam ani tenhle-další-tejden,protože máme zkoušky.Abyste věděli,co to je-každej den jdeme doškoly jen na chvíli,protože si napíšeme jenom jeden nebo maximálně dva testy,ale hodně důležitý-proto se normálně nevyučuje.Zkouška taky může proběhnou jako zkoušení-ústní,ale zase se vybírá z hodně témat.No a vpátek teda naštěsí jedeme na výlet,protože už nejsou zkoušky,takže se vlastně vyhneme poslednímu normálnímu dni ve školnim roce....krásná to představa!A taky se omlouvcam,že jsem sem furt nedala ty fotky,jak už vám slibuju hrozně dlouho-no já jsem jich totiž našla eště další a větší haldu novejch takže.....no nic no.Možná dneska ještě změnim design,ale na to nesázejte,protože se asi už do večera budu jenom učit,ale na to taky nesázejte,takže se nechte překvapit a já se musim ještě rozhodnout.Tak papa a držte mi palceeeeeeee!!!!

Diplom za 4.bleskovku,která byla teda fakt blesková...:-(

17. června 2007 v 14:58 | =o) |  from me for you
Tak je tady vyhlášení čtvrté bleskovky.Jelikož jsem byla smutná,že nani furt nikdo neodpovídá,dala jsem diplom hned prvnímu člověkovi,kterej odpověděl,i když tam byly třeba drobný chyby.Tak sjem vás chtěla poprosut,jestli byste mi sem třeba nenapsali nějakej komentář-kamkoli,ale ať se třeba vztahuje k tomu obrázku,protože já pak nevim,jestli se vám líbí nebo já nevim prostě.No a protože je u 4. bleskovky jenom jeden komentář,je jjasný,žeje vítěz jenom jeden člověk a tím se stává Black rosse.Gratuluju a tady máš diplom:

Vlajka Belgie

9. června 2007 v 21:13 | =o) |  Belgie
No tak to je vlajka Belgie-země,ve které žije a ze které pochází moje nejoblíbenější zpěvačka Kate Ryan =o)

Kate Ryan s vínem

9. června 2007 v 21:01 | =o) |  fotky
Chááááááááá!!Tak tohle je moooooooc povedená fotka!!!Jak vidíte Kate Ryan na ní ochutnává hroznové víno docela zvláštnim způsobem!;-DDD No nevim,co k tomu ještě říct,prostě super!XD
Ňam ňam ... =o)