Září 2007

Čokoládka....

28. září 2007 v 16:17 | =o) |  fotky
Tak tu máme obrzky,jak Kate Ryan dělala (asi) svoji čokoládu nebo se alespoň podílela na jejím vzniku.Je to odcela zajímyvý,protože některý belgický čokolády jsou docela známý,já je teda neznam,ale někdo je má asi rád.Jak můžete potom vidět,sešlo se tam hodně novinářů,fotografů a podobnejch lidiček.Muselo teda bejt asi zajímavý.

Kuřák!!!:*-(

28. září 2007 v 15:30 | =o) |  zajímavosti
Tak jsem dneska zase hledala nový fotky Kate (nějaký jsem našla) a našla jsem dvě fotky,kde Kate Ryan drží cigaretu!!!!:*( To mě teda docela zklamalo,ale kdo už dneksa nekouří...?NO nicméně se můžeme utěšovat tim,že tyhle fotky nejsou zrovna aktuální,takže třeba kate se svým zlozvykem přestala,ale je mi to teda líto....:-(
Vidíte to? :-(

2.kolo SONB + hudba na blogu =o)

26. září 2007 v 20:52 | =o) |  o blogu
Tákže před asi docela dlouhou dobou,jsem se přihlásila do soutěže o nej blog,kde jsem postoupila do druhého kola,za což vám moooooooooc děkuju!!!!:o) jste hodný.Takže adresa: http://diduska-sk.blog.cz/0709/2-kolo-sonb#komentar a tady máte..no plakátek nebo upoutávku nebo,jak tomu chcete řikat.
NO a abyste se nezlobili,že jsem sem nedala nic o Kate Ryan,tak vám sem dávam písničku,protože jsem se to dneska naučila!!!No asi se ale ještě budu koukat,jak se to sem dává..A omlouvám se,ale to víte...ta škola už to zase začalo a nemam tolik času,tak pardón...:-(
písničkááá...=o) :
Já jenom abych byla kapku aktuální....0:)

Kate Ryan - Voyage,Voyage

24. září 2007 v 21:07 | =o) |  úspěchy a pod.
Tákže,jak sjem psala,že jsem našla ten svělej polskej web,hnedel ho využívam a snažim se bejt aspoň trochu aktuální.Takže 19.9.2007 se v Belgii v Lotto areně konal (abyych nekecala...) asi křest CD Voyage Voyage,které obsahuje dvě verze písničky Voyage a dále dvě verze himny EuroGames 2007,což je píseň We all belong a možná ještě video nebo tak něco.No na tom...no koncert to byl trochu taky,takže na koncertě to Kate strááášně moc sluší,teda si myslim já a ty fotky sem prostě musim dát a ta první je asi nejhezčí!Dále tu máme video,abyste věděli,co se tam tak trochu dělo.Tak příjemnou podívanou! -video
A tady jsou ty (krááásnýýýýýýýý) fotky:
(ta je nej..!)

23.Photoshoot

23. září 2007 v 20:54 | =o) |  photoshoots
Tak tu máme další photoshoot.Je opět pouze ze dvou fotek,ale vy už jste si asi zvykli,že jich moc vícefotkovejch :D neni,ale najdou se.Tak tůdle je.mam už ho docela dlouho asi tak někdy,jak jsem psala ty články,že jsem našla hromady fotek a tak,ale to je jedno.:oD
=o)

(ne)Nové fotky

23. září 2007 v 20:33 | =o) |  fotky
Tak jsem včera našla úžasnou polskou stráku o Kate Ryan.Mají tam toho spoustu,a jelikož neumim polsky,zaujaly mě skoro jenom fotky.Některý jsou teda divný,ale to je jedno,je na nich Kate a to je hlavní.Některý fotky jsou asi docela nový a jiný ani tolik ne,ale...no to je jedno :D.Tak tu jsou.

Obrázky z klipu Je t´adore

22. září 2007 v 21:13 | =o) |  fotky
Tak jsem dneska našla fotky z klipu Je t´adore,protože jsem nevěděla,co jsem dam.Šla jsem hledat fotky,tak tady je výsledek.Našla jsem tyhle fotky.Teda ještě i jiný,ale tyhle se mi hodí jako do článku.Tak tady jsou:

EuroGames 2007

18. září 2007 v 20:49 | =o) |  úspěchy a pod.
Eurogames je....no to bych taky ráda věděla,ale řekla bych,že něco Evropskýho :D asi soutěž nebo něco takovýho podobnýho.Jestli někdo víte něco přesnějšího,tak to prosím napiště do komentářů.
31.května 2007 (to jsem teda myslela,že to bylo pozdějc.... :D) se konala (asi) soutěž Eurogames (Evropský hry :D) v ... to bohužel nevim,ale nejspíš asi někde v Evropě :D a vypadá to,že v Antwerp,což je (abych nekecala...)možná v Belgii,ale asi se pletu.Ale hlavní je,že její píseň We all belong se stala "hymnou" Eurogames!!!:o) Gratuluju!NO prostě to vyhrála,teda aspoň usuzuju z toho,co všude píšou.Písnička We all belong byla i pro Eurogames složena,ale to nic nemění na tom,že je to prostě normální písnička Kate Ryan.Mně se teda docela líbí...O:-)
A ještě něco písnička We all belong je prý v prodeji od 15.června.Mam takovej dojem,že někdy tou dobou se objevila na Kateinym :D oficiálnim webu.Kde ještě stále je,ale asi tak půlka jako druhá písnička hned po Voyage.
A tady nějaký videa z ..no z vystoupení Kate Ryan na Eurogames.
Taky se vám líbí,ajk mluví francouzsky???:-*)
A tady už myslim zpívá jako vítěz.Docela falešn,co?...
Takže Kate Ryan měla asi docela úspěch :D na Eurogames 2007 a já doufam,že se jí bude dobře dařit dál!=o)
Jo a ještě jsem tam jednou nalša ještě jedno video,ale teď nějak ne...=oD

Hitparáda

16. září 2007 v 18:32 | =o) |  muj postoj ke Kate
Jestli jste včera četli komentáře u článku SONB :D,tak už možná víte,oč se jedná.Na http://anculinka.blog.cz/0709/hitparada probíhá soutěž hitparáda,kterou asi dobře znáte.Já jsem do této hitparády přihlásila Kate Ryan (:D samozřejmě) s písničku Voyage Voyage,takže jsetli se vám líbí,tak pro ní můžete hlasovat na výše uvedenéé adrese.Jestli se vám nelbí,nevadí,stejně se tam podívejte a dejte hlas třeba ěkomu jinýmu.=o)

Jak se nátáčel(o,a) Alive

16. září 2007 v 18:26 | =o) |  videa
Tak jsem našla video,kdeje..no je to něco jako film o filmu a tohle je teda spíš video o videu :D.Je tam nahranž natáčení klipu Alive od Kate Ryan.Mně se to docela líbí a je to zajímavý vidět,jak se takovej klip ntáčí =o)
Tak se můžete třeba poučit...:D

SONB

15. září 2007 v 22:21 | =o) |  navíc
Tak jsem se přihlásila..teda vlastně nepřihlásila.Moje spolužačka mě sama od sebe přihlásila do soutěže a nej blog na svym blogu :D.Můžete pro mě hlasovat...teda samozřejmě i pro někoho jinýho!na adrese http://whitedarkness.blog.cz/0709/1-kolo-1-sonb#komentar .Dozvíte se tam.kdy končí první kolo a tak podobně.
Takže jestli se vám líbí muj blog,podpořte mě.Děkuji! =o) ...jo a ještě něco jsem =o)

Koncerty Kate Ryan

15. září 2007 v 21:29 | =o) |  koncerty a podobné akce
Tak vážení,abych vám tady dykcy neřekla pouze hodinu předem :D,řeknu vám,že v tom Německu se jí v brzké době opradu nedočkáte.Ale v Polsku je skoro každej měsíc,ale můžete se sami sem a tam máte plány koncertů na několik měsíců.
První nejbližší koncert v Polsku bude 27.10.2007 od 32:00 ve Waršavě a hnedle další den je dašlí koncert,ale to už se třeba koukněte sami..:D,ale stejně tam asi nikdo,kdo tam pojede,si to nepřečte :D.
A už taky vim,kdy je koncert,na kterej běží reklama hned když si zapnete oficiální web Kate.Tento (asi velkolepý) koncert bude v Belgii (to by asi nikdi nečekal... :D) v městě ...asi Antverp (nebo tak nějak podobně) v Lotto areně 6.10.2007 od 20:30.Já jenom abyste věděli,k čemu je ta reklama.
=o)

=oB za hodinu

15. září 2007 v 21:07 | =o) |  koncerty a podobné akce
Pamatujete si,jak jsem včera psala,že bude lepší si počkat na koncert Kate Ryan v Německu nebo Polsku,protože do Švýcarska byste už včas nedojeli?Tak se omlouvam,ale nedojede včas už ani do Polska :D Právě jsem zjistila,že za necelou hodinu začíná živý koncert Kate Ryan v městě Zielona Gora.No neni to náhoda :D?Zrovna napíšu,že si máte počkat na Polsko a tam už to taky nestihnete...Ach jo...:oD No jako kdybyste si vzali vrtulník tak byste tam možná ve 22:00 byli,ale kdo by to riskoval a vlastně se mu tam i takhle chtělo..?No počkejte si na to Německo!Zejtra sem radši napíšu dřív,kdyby náhodou..ale to už asi fakt ne.
Tak zase držte palečky a všem posluchačum (to je asi zbytečný když si to před koncertem asi nikdo nepřečte) přeju hezký zážitek! =o)
...je dneska 15.9.2007,že jo?

S kytarou ...

15. září 2007 v 13:48 | =o) |  videa
Tak jsem nedávno našla jedno video,kde Kate Ryan zpívá jenom s kytarou a pak moje nej kamarádak taky narazila na video,kde Kate Ryan zpívá dost známou písničku a doprovází se na kytaru.Je to docela zajímavý,tak tady to je.
Kate Ryan - What´s up
Kate Ryan - Alive
=o)

22.Photoshoot

14. září 2007 v 21:04 | =o) |  photoshoots
Tak tu máme další photoshootek.No je to teda opět trakovej docela nic moc,protože má opět jenoim dvě fotky a na obou je zabraná skoro jenom hlava.Ale je něčím zajímavej.Možná jste si už stačili všimnout,že je na něm Kate Ryan s brejlema,což skoro nikde neni.No taky už jí holt zrak neslouží úplně tak jak by měl...a nebo je možná má jenom pro okrasu,ale kdo ví.Každopádně tady je.

Za dvě hodiny

14. září 2007 v 20:51 | =o) |  koncerty a podobné akce
Ták děcka pozorte! :D Právě jsem zjistila,že za dvě hodiny a nějakou tu minutku,začíná koncert Kate Ryan v? v.. no....to se budete možná divit,ale ve Švýcarsku a hnedle v hlavnim městě Bern.Tedea pokud je dneska 14.9.2007,což předpokládam,že je :D.Takže to snad neni klamná informace.Takže: XXL Party Kate Ryan v Bernu v e Švýcarsku od 23:00.To už byste tam asi včas nebyly,ani kdybyste teď hned vyrazili.No ale kdo by se taky takhle hnal,že...Lepší bude,počkat si až bude v Německu nebo možná v Polsku.Nejlepší by samozřejmě asi bylo,kdyby měla koncert v ČR,ale to se asi moc brzy nestane....:o( ...no já bych nesmutnila,mě by tam stejně rodiče nepustili :D !
Tak se mějte hezky a držte Kate palce,ať jim tam hezky zazpívá ;o) =o)

Mon Coeur Résiste Encore

14. září 2007 v 20:40 | =o) |  texty písní - Different
Suis ton coeur, suis ton étoile
Sois plus fort, va jusqu´au bout
La route est longue mains pleine d´espoir
Viens me dire enfin que tu m´aimes
Séche mes larmes, sauve notre historie
Sois plus fort, va jusqu´au bout
Encoute mon ame et pense á moi
A ces souvenirs qui nous retiennent
Souis ton coeur, suis ton étoile
La route est longue mains pleine d´espoir
Dis-moi que tu m´aimes, brisons les chaines
Sans mentir car mon coueur résiste encore
Souis ton coeur, suis ton étoile
Sois plus fort, va jusqu´au bout
Tout nous sépare depuis des mois
Viens me dire enfin que tu m´aimes
Rejoins-moi, ravive ma flamme
Ton sourire, ton regard doux
Sont comme de l´or au fond de moi
Dis-moi que tu m´aimes, brisons les chaines
Sans mentir car mon coueur résiste encore
Car tu sais que nous avons toute la vie
Suis ton coeur suis ton étoile
La route est longue mains pleine d´espoir

Koncert.....2006 :B

13. září 2007 v 19:14 | =o) |  koncerty a podobné akce
Tak a máme tu další koncert.Vim,že vás už asi hodně otravuju,ale ty fotky jsou hezký,ne?Teda aledpoň mně se některý docela líbí.Tady je koncert z roku 2006.Bojužel nic víc zase nevim...teda jo,že to byl koncert Kate Ryan,no ale to je asi vše,tak tady máte ty fotky.

Podoba?

12. září 2007 v 17:27 | =o) |  muj postoj ke Kate
Tak pozor.Jak jsem sem dávala ty dvě videa a napsala jsem,že to je záměrně,tady je odpověď.(ta věta sice asi nedává moc smysl :D ,ale to nějak rozluštíte)Takže.V tom videu je jeden záběr - přesněji řečeno...ukázáno tenhle:
-otevírající se vrata.Asi nic zvláštního.Ale koukněte se na ty znaky,co tam jsou namalovaný.Na těch sice pro vás taky asi neni nic moc zajímavýho,ale pro mě jo.Podívejte se na tohle:
Víte,co to je?Asi ne...je to znak naší školy.Mně teda příde docela podobnejtomu,co je na těch dveřích.
Teda..no moc podobný to neni,ale jistě by se něco našlo.
Tak jsem vám jenom chtěla připomenout,jak je svět malej,protože se i daleko od sebe a asi nevědomky vytvoří něco podobnýho (trochu...) =o)

Srceam for more/Mon coeur résiste encore

12. září 2007 v 16:25 | =o) |  videa
Takže,kdo to ví odpoví,ale nic nedostane :D.Ne..nic..takže jsem se vás jenom chtěla zeptat,jakou souvislost mají tyhle dvě písničky od Kate Ryan.Tak...co víte?NO takle z hlavy asi ne,ale teď vám sem dam dvě videa.Dvě,protože - no prozradim vám to - mají stejnou melodii,ale jinej text.Jenda je anglicky a druhá francouzsky,tak vám je sem chci dát hezky pohromadě.Ale to neni všechno,nedávam je sem jen tak z ničeho nic.Má to i svůj jiný důvod,ale pokud tenhle článek neni aktuální,je to na nic sem psát :D
A tady máte ty videa.První je Mon coueur résiste encore (francouzsky) a to druhý je Scream for more (anglicky) :D
=o)