Leden 2008

9.bleskovka

29. ledna 2008 v 21:07 | =o) |  bleskovky
Takže tahle bleskovka je docela dost těžká,takže bych se ani nedivila,kdyby jí nikdo neuhodnul,ale za pokus to stojí.Klikněte na celý článek.

Eurosong/2

29. ledna 2008 v 20:34 | =o) |  Eurovision
No takže Kate Ryan v roce 2006 soutěžila v soutěži Eurovision a v národním beglíckém kole vyhrála a jela do Řecka.A teď se na to její vítězství podíváme:
Takže Kate Ryan odzpívala Je t´adore a jde čekat na výsledky,no a jak to dopadne?Kate vyhrála!!! :D Takže může jet za Belgii soutěžit na Eurovizi.A tady je dalších pár fotek,jak Kate vyhrává a má radost a jak zpívá =o)

Kate Ryan - EUROSONG

27. ledna 2008 v 21:12 | =o) |  Eurovision
Takže asi skoro všichni víte nebo alespoň tušíte,co se událo včera večer.Na kanálu ČT 1 se konala soutěž Eurosong,která je národním kolem celoevropské soutěže ve zpěvu a přednesu a hlavně tedy dobré písničce,která se jmenuje Eurovision.Jak asi víte,u nás zvítězila Tereza Kerndlová (asi se to tak nepíše,ale já nevim :D).Ale to hle nás až zas tak zajímat nebude.My se budeme zabývat tím,jak se této soutěže zůčastnila před dvěmi lety (2006) Kate Ryan a to samozřejmě v Belgii.Kate měla velký úspěch se svou tehdy novou písní Je t´adore,která se dokázala probojovat až do samotné velké soutěže Eurovize.Takže vám asi došlo,že v belgickém Eurosongu Kate zvítězila.V této soutěži se octla už jednou před tím a to s písní Désenchantée,bohužel neuspěla,ale je vidět,že Je t´adore je opravdový eurosong!A tady máte video2006,kde zpívá Je t´adore :-)
Tak a teď nějaké fotky :-)

L.I.L.Y.

27. ledna 2008 v 20:15 | =o) |  CD
Juchuuuuuuuu...tak je to tady.Kate Ryan konečně vydala svojí další písničku s nátvem L.I.L.Y. neboli Like I Love You.Mně se teda hrozně líbí,i když jsem jí vlastně ještě jakoby ani neslyšela :D Ale tuhle písničku by pravděpodobně měli v blízké době začít hrát i u nás v Čechách,takže se máme na co těšit.Na tom CD je mimo písničky L.I.L.Y. ještě jedna psnička a to Spoiled (nebo tak nějak).Tu už jsem slyšela,ale nějak extra mě nenadchla...No uvidíme :D Tak tady máte ten obal nověho singlového CD Kate Ryan L.I.L.Y.
Omlouvam se,že je to tak malý,ale měla jsem vtší,ale ten nefungoval,tak snad dodam časem ten větší :D No a k téhle písničce se bude samozřejmě natáčet i klip.Původně se měl natáčet v Japonském Tokyu,ale to bohužel nevím,jestli nezměnili na Německý Brusel.Tak uvidíme :-P ALe hlavní je,že konkurz na "lidi" do klipu se právě v Berlíně koná,takže kdybyste měli zájem a umíte aspoň trochu tancovat,tak tam prej můžete kdykoli mezi 18. a 28.lednem (no jó už moc času nezbejvá :D) zaskočit.
Tak já se teda na L.I.L.Y. moc těším a taky hlavně na nové album Kate Ryan,které hodlá vydat už v tomto roce 2008 (to teda nechápu,jak to chce zvládnout :D) TAk se těšte!!! =o)

Ještě jedno video

24. ledna 2008 v 17:41 | =o) |  koncerty a podobné akce
Takže sem dodávam ještě jedno video.Původně jsem si myslela,že je z koncertu,který se konal 28.listopadu 2007,ale pak mi došlo,že koncert nebyl venku jako tento,ale v nějaké hale a taky tu má Kate ryan delší vlasy.Mě totiž zmátlo to,že má úplně stejný šaty :D teda neni tam ten stříbrnej lísteček,ale jinak je to úplně stejný.Tak se nezlobte,že nevim od kdy to je,ale za tak šikovná na hledání těchto informací nejsem =D,tak se omlouvám... No ale tady už je to video. :o)

Nedávný koncert Kate Ryan

24. ledna 2008 v 17:33 | =o) |  koncerty a podobné akce
Takže tu máme další koncert Kate Ryan a že jich v poslední době nebylo málo!Rozhodla jsem se,že se budu na konci každého měsíce dávat jakousi tabulku nebo něco takového,kde budou zaznamenaný data,kdy měla Kate Ryan koncert.A možná tam bude i napsáno v jakym státě.No prostě tak něco.Tak vám sem dam jednu fotku z nedávněho koncertu Kate Ryan.kde zazpívala nejdříve Désenchantée,potom Je t´adore,Alive,All for you,Voyage voyage a také nejnovější L.I.L.Y.Můžete jí ohodnotit třeba jak se oblíkla nebo jestli zpívala hodně falešně :D a tak celkově,nó....S tim zpěvem...já sem totiž dam i videa,ale to už jste si asi všimli,tak já vás nebudu rušit a přeji příjemnou... příjemný/ou/á..mmmm no tak zábavu :D
Tak a teď videjka :-)
All for you
Désenchantée - že by to na ní bylo moc vysoko?? :D
-a pokračování
Alive - i se zvukovejma efektama :D ale ty teda nic moc.... :-(
No nicméně doufam,že se vám to aspoň trochu líbilo a uvidíme,co příští koncert. =o)

Nový hnědý design ;o)

23. ledna 2008 v 19:22 | =o) |  o blogu
No tákže,nechtěla jsem to slibovat,ale doufala jsem,že ještě dneska sem dam nový design,který jsem měla teda připravený asi na začátku prosince :D ale nějak nebyla čas ho sem dát.Tak ho sem dávam teď,protože Vánoce už bohužel vážně skončily,takže by tu ten předchozí design opravdu jenom kapku strašil...Ale teď už je tu nový,hnědý.Je z fotek z koncertu ve Frankfurtu nad Mohanem a je nanich Kate Ryan :-P :oD No tak co?Líbí se vám aspoň trošku?No nechci se chválit,ale mně se docela líbí,protože mam poslední dobou nějak ráda hnědou :D Jinak ty barený kombinace by mohly být samozřejmě lepší,ale blog tolik barev nenabízí.. :-( Ale jinak jsem ráda,že jsem to zvládla.Tak piště komentíky,připomínky a podobné věci.Budu se těšit. =o)

Světový den AIDS + ještě něco dalšího

23. ledna 2008 v 14:08 | =o) |  zajímavosti
TAkže kařdým okem se 1.prosince koná světový den AIDS no a Kate Ryan se zůčastnila pomoci proti šíření této nemoci tak,že si necala na záda namalovat toto tetování:
Dá se smýt a proto se snažila přilákat další ženy,aby si také nechaly udělat tento obrázek na záda.
Tak a daší také kapku starší novinka 0:-) Kate Ryan bude zpívat spolu s dalšími hvězdami evropské taneční hudby (kromě ní tam teda nikoho neznam :D) na koncertě 25.1.2008 od 18:00 ve Winiary areně v Kalisz v Polsku.
Tak aa nakonec se vám jdu zase omlouvat,že nepřidávam,ale to víte,bude to pololetí :D takže všichni učitelé šílí,aby měli jasný známky.Takže se omlouvam. Teď máme zkoušky,takže je docela pohoda,protože každej den jdu jenom na jednu zkoušku a že bych se to potřebovala učit zrovna celej den,tak to fakt né :D Ale za nějakou dobu se už asi odeberu k učení,abych to uměla!No nic,tak pár starších zpráv náte a teď snad budou nějaký nový =o)

26.Photoshoot

9. ledna 2008 v 13:29 | =o) |  photoshoots
Dneska píšu zase z informatiky,ale odpoledne už nejspíš nic nepřidam,protože zejtra z informtiky píšeme pololetní test,ktertej bude asi fakt strašnej,takže se omlouvam,tak vám sem asúpoň dam jeden takovej jakože photoshoot :D
=o)