Březen 2008

Starší koncert Kate Ryan

28. března 2008 v 18:44 | =o) |  koncerty a podobné akce
Tak se opět hlásím.Dneska jsem s hrůzou zjistila že video L.I.L.Y. už neni v aktuálních článcích No ale to nevadí. Život jde dál A Kate ryan taky nezahálí.Teda spíš nezahálela,protože koncert,ze kterého teď uvidíte fotky,už je taky trošku starý Tak se nezlobte,já už jsem taková meaktuální Takže je to starší koncert Kate Ryan a vyjádřila bych se k němu asi jenom tak,že tam toho na sobě má vážně hodně :D ale že ty plavky jsou aspoň moc hezký JO a taky já osobně bych asi nešla na koncert v teplákách :D ale ty jsou taky hezký,takže se to dá prominout :o) A tady jsou už konečně ty fotky.

Povídáme o Kate Ryan

27. března 2008 v 21:47 | =o) |  povídáme o Kate Ryan
Takže jsem se rozhodla založit novou rubriku,kde každý může napsat,co chce a vyjádřit se třeba ke Kate Ryan a tak...Doufám,že tam brzy někdo napíše a rozvine se tam nějaká zajímavá diskuze Takže pište komentíky.Jakýkoli,třeba klidně napište,že se vám líbí boty,který má Kate Ryan na nějakym koncertě nebo třeba,že v nějakym videu zpívá falešně ...mno prostě cokoliv Vraždit vás za nic nebudu,je to váš názor a to já musim respektovat maximálně vám ho možná budu vymlouvat ale toť vše.Takže pište a abyste se nebáli,tak já začnu Apište!!!Ať se od vás taky něco dovim... =o)

Prosincový koncert

27. března 2008 v 11:06 | =o) |  koncerty a podobné akce
Tak včera se tu objevil nový design.Logo je udělané z fotek z koncertu Kate Ryan v prosinci.Je tam hrozně roztomilá a zakuklená Ty fotky v logu,jak jsou v kolečku,mají být jako padající vločky A ty fotky vám teď sem dam,abyste taky mohli vidět,jak jsou roztomilý Takže prosincový koncert Kate Ryan a tady jsou fotky.Musela tam bejt pěkná zima

Nový design

26. března 2008 v 21:42 | =o) |  o blogu
Tak moje kamarádka mi zase nabídla,že mi udělá nový design.Né nebojte,se ten není od ní Takhle divnej umim jenom já Takže si asi řikáte,že jsem se pomátla,když sem dávam zimní design.Ano,přesně tak,pomátla jsem se Ale dám vám vysvětlení.Víte,v posledních dnech i u nás v Plzni pořád sněží což je odcela neobvyklé,hlavně v tomto měsíci Ale nebojte,on tu moc dlouho nebude,protože v neděli se má prej oteplit,ale to řikali v počasí,až potom,co jsem toto stvořila,takže smůla No a pak jsem si řikala,že bych to třeba mohla nechat na příští zimu,ale to se mi nechtělo Tak je tady tedy nový zimní design,jak rychle přiletěl,tak asi stejně rychle tak odletí a pak ho možná vystřídá ten zmiňovaný design od mojí nej kamarádky,která je moc šikovná.Tak,co ještě dodat...? Asi jenom...pápá můj milovaný hnědý designe,bude se i stýskat ale vyfotila jsem si tě nejméně čtyřikrát a při nejhoršim,tě sem zase můžu dát zpátky ale to asi neudělam....Tak nashledanou snad s novým designem brzy.Gr...mně se ještě nechce přestávat Jo a ještě vám řeknu,že asi zase začnu psát smajlíky normálně,jako do tý doby,než je sem přidali jako ty žlutý.Tak tedy s Bohem starý hnědý designe a ať se vám tenhle aspoň trochu líbí,když už se i to počasí pomátlo... =o)

Nové CD Kate Ryan!!!

26. března 2008 v 19:03 | =o) |  CD
Tak a je to tady!!!Teda ještě neni,bude až v květnu... ale o čem to tady melu?No možná už jste pochopili,že Kate ryan má nové CD.Ještě,ale není v prodeji,je pý pouze hotové,ale asi se ještě bude něco dolaďovat.Nicméně na Evropské pulty se dostana 19.května ještě tohoto roku NO já se moc těšim a konečně jsem si taky vzpomněla,proč mi něco řikala,abych si šetřila peníze Tak tedy už se moc těšim a doufam,že si aspoň tohle cédéčko nebudu kupovat s takovym spožděnim,jako ty předešlý Na novym CD se objeví již známé písničky jako We all belong,Voyage,L.I.L.Y. a prý ještě nějaká nová úprava úspěšné písničky Only if I ze Strongeru.No uvidíme.Já osobně jsem už moc zvědavá a května se odteď nemůžu dočkat Tak se mějte hezky a čekejte,čekejte,dočkáte se =o)

Diplom za 9.bleskovku

23. března 2008 v 14:18 | =o) |  bleskovky
Tak se opět po delší době hlásím jak vidím,je tu nová vychytávka a to smajlíci,tak pokudvám to nebude vadit,budu je používat. Ale hlavně sem dávám rozluštění 9.bleskovky a to zní tak,že obrázek má co dočinění s Kate ryan tak,že ho má jako pozadí na svym oficiálnim webu ( www.kateryan.be ). Můžete se přesvědčit .No a správnou odpověď jsem nakonec dostala od Empire 18 a tímto,chci pogratulovat k odpovědi,která byla samosřejmě dobře A diplom,po docela dobré době,za což se moc omlovam, ale nestihla jsem to. Ale tady je!
Gratuluji =o)

Poděkování

3. března 2008 v 14:05 | =o) |  from me for you
Takže jsem chtěla konečně moc poděkovat své sestře,která mi před časem našla jednu fotku Kate Ryan,kterou jsem ještě neměla.Byla to tahle fotka:
No a za tuhle fotku :-p jsem í chtěla moc poděkovat :D No a potom jsem totiž narazila na stránku,kde měli,teda ještě snad mají mooooooc fotek s Kate Ryan,tak mě to moc potěšilo.A dík bych jí chtěla vyjádřit tim,že jsem jí udělala takový malý poděkování.Ona mi ho totiž taky udělala,už ani bohužel nevim za co,no a abych jí měla proč udělat to poděkování,tak si kvůli tomu založila blog - tady - kde je to poděkování pro mě,ještě jeden jiej článek a teď tam asi přibyde i to poděkování ode mě.Doufam,že se jí bude líbit,snažla jsem se tam aspoň tak trochu dát něco,co má ráda :D Tak nevim...... Tady je:
Tak ti děkuji milá sestřčko a doufám,že to nebyla poslední fotka,kterou jsi našla :D
=o)