Duben 2008

10.bleskovka

30. dubna 2008 v 19:24 bleskovky
Tak tu máme další bleskovku už jubilejní 10. a jelikož je 10. tak bude kapku delší,ale řekla bych,že pro opravdové fandy a návštěvníkymého blogu by to neměl být problém.Tady je zadání:
1.Vyjmenuj alespoň 5 písniček od Kate Ryan
2.Kolik do dnešního dne vydala CD?Jako alb...
3.Z natáčení kterého klipu je tato fotka?
4.A ze kterého klipu je tato fotka?
5. BONUS! Sluší to tady Kate?:D
Tak rychle rychle :D Jó a nezapomeňtě pokud možno napsat svou oblíbenou barvu!!!! =o) HOdně štěstí!

Ella elle l´a

23. dubna 2008 v 21:26 CD
Ahoj děcka,
to je pecka,
pojedeme do Německa!
BOhužel né na koncert kate ryan,který tam teď v dohledné době bude,ale na nějakej EKO...výlet se školou lovit bakterie :-P Jéje...to zní - lovit bakterie :D No to je jedno,prostě si ňáký nalovíme a pak je budem mikroskopovat.Docela se těšim,ale kapku se bojim,že to nestihnu :-( páč jsem pořád pomalá.Ale narozdíl ode mne Kate Ryan pomalá není,protože už v pondělí (jé to bylo blaho...řiditelský volno :D :-P) se odebrala právě do Německa :D aby tam natočila nový klip k písničce Ella elle l´a,která bude singlově vydaná v Belgii 6.května a pocelej (no celej asi né :D) Evropě o tři dny. No a než se nadějeme hnedle tu bude za dalších 10 dní nové CD Kate Ryan s názvem Free :o) a to 19.května tohoto roku (no jo...dneska jsem měla matiku :D).To si ale pospíšila,co?:D Tak a teď se můžete podívat na obal CD Ella elle l´a,Free asi ještě obal nemá hotový Ale nevadí,já se ráda necham překvapit :D =o)
Tuhle fotku,už znáte,co? :-P

Nové fotky

22. dubna 2008 v 19:13 | =o) |  fotky
Tak se nám blíží to nové album... :D Sice je ještě čas,ale pořád je to blíž a blíž :o) S novými písničkami tam samozřejmě budou i nové fotky :-) No a teď vám sem některé nové,které se na albu objeví,dám:

Dočetla jsem se...

19. dubna 2008 v 15:51 | =o) |  Kate Ryan
...že nové album kate ryan se bude jmenovat Free :D a né Ella Elle L´a,což je její nová písnička,kterou taky vydá na samostatnym CD.Aještě jsem se dočetla v jednom rozhovoru,že za nejlepší koncert show nebo tak něco,Kate Ryan považuje vystoupení v Lotto areně,které se uskutečnilo loni na podzim.Také,že věc,kterou by si moc přála je I phone :D A taky její oblíbenec je Justin Timbelake (snad takhle..:D) NO to je všechno a pište komentíky i do rubriky povídáme o kate ryan,je jedno,kolik jich napíšete :D Děkuji =o)

Slovní fotbal

19. dubna 2008 v 15:35 | =o) |  navíc
Tenhle článek je sice mimo a neni o Kate ryan,ale myslim,že bude dobrý,když si ho přečtete,protože tim potěšíte moji kamarádku :D Jde o to,že si na svém blogu www.newdimension.blog.cz udělala soutěž a to slovní fotbal,je to dobrej nápad a já už jsem se přidala a jelikož jsem se přidala,měla bych si taky dát upoutávku na blog a tak by to měl udělat každý,kdo se přidá.Takže se přidejte a udělejte mně i tej mej skvělej kamarádce radost :D (P.S.:Kdo nezná slovní fotbal,rychle ho pochopí :D)
Normální fotbal sice docela nesnášim,ale tenhle je fakt dobrej :D Navíc na internetu... :D ;o) =o)

Vetší koncert...

17. dubna 2008 v 21:44 koncerty a podobné akce
Tak jsem tu opět po dlouhé době :D aspoň že tak. A mám takovou novinku,že nové CD Kate Ryan se bude jmenovat asi Ella Elle L´a podle její nejnovější písničky,ale nejsem si úplně jistá,takže nic neslibuju Ale jinak jsem vám sem chtěla dát plakátek na koncert. Tak si ho prohlídněte a dole vám k tomu ještě něco napíšu :D
Jak vidíte,na tomhle koncerte nebude Kate sama a budou tam ještě Queens a Kaisa Cerekvicka (snad :D) Ten koncert bude v Polsku ve Varšavě 25.května,no a to už se tam můžete dočíst :D takže kdo máte rád třeba všechny tři,tak je to docela velká příležitost :D Tak se mějte hezky,snad zase někdy napíšu =o)

Další noviny

10. dubna 2008 v 11:08 | =o) |  úspěchy a pod.
Jsem zas tu s pár novinkymi.Sedim teď na informatice a učitel nám dal volno,tak jsem si řekla,že sem něco napíšu,když nemam,co dělat a navíc odpoledne zase nebudu mít čas.
Pozor,pozor!Už jenom měsíc a devět dní zbývá do vydání nového CD Kate Ryan V České republice bude jakýsi druh CD kate Ryan a to normální.No jsem ráda,protože mam doma ALive a tam ani nejsou texty a je to speciální vydání pro ČR,Slovensko a ještě další dva státy.Tak doufám,že tohle bude lepší Ale například Poláci budou mít kouzelné vydání...no nevim... A eště jedna novinka - Kate Ryan vydala svoji kosmetickou řadu,řekla bych,že u nás jí asi nesežene,ale možná v Belgii :D kdo ví...no každopádně by se to mohlo objevit v butiqu u Kate ryan na oficiální stránce,ale ten ještě není hotový,takže si musíme ještě chvilku počkat.Jo když už jsem u toho,Kate Ryan má novej design na svém webu,nevím,jak vám,ale mně e ten předchozí tíbil víc,teď se tam pořád sřídají jenom dvě fotky... :o( No sand ho ještě vylepší www.kateryan.be tůdle.. :D
A ještě něco,jsem ráda,že mi píšete do rubriky Povídáme o Kate Ryan a můžete psát hezky dál,budu mít radost.Děkuji =o)

Nová písnička

1. dubna 2008 v 21:31 | =o) |  úspěchy a pod.
Tak Kate Ryan má opět novou písničku,která se tentokrát jmenuje Ella Elle L´a a je přezpívaná podobně jako Voyage.Objeví se také na jejím novém albu,které už je prý sice hotové,ale ještě není v prodeji.Písnička je zpívaná francouzky,což já mam moc ráda,páč si myslim,že je francouzština krásnej jazyk,ale neučim se jí :D Ještě jsem jí asi neslyšela,ale to se možná brzo změní :D Tak se těšte na nový CD :o) Už jenom měsíc a kus!!! :D =o)