Květen 2008

Kate Ryan - Free v ČR

26. května 2008 v 22:40 CD
A je to tady!!!!SLavnostní okamžik!Dnes vyšlo nové CD kate Ryan Free i u nás v České Republice :o) Není to super??? ž dnes jste si ho v několika obchodech jistě mohli koupit ;-) Toto CD je v pořadí 4. a nebýt jednoho kamaráda (Matthew),který se taky zabývá Kate Ryan,tak vůbec nevim,že už to CD u nás vyšlo,takže mu moc děkuju,že to zjistil,což nechápu,jak se mu povedlo,protože já jsem totální internetovej a počítačovej antitalent...i blog mi zakládala kamarádka... 0:-) LAe to je jedno,hlavní je,že si to CD už můžete koupit a poslouchat hezký nový písničky :o) Tak se mějte hezky,poslouchejte Kte Ryan a ještě jedna zajímavost:toto je napsáno skoro na všech stránkách,kde mají to CD ;-) jak s tim souhlasíte?
Kate Ryan, belgická zpěvačka a skladatelka je v Čechách velmi oblíbená a nyní přichází se svým čtvrtým albem, jemuž předcházely taneční hity "Voyage Voyage" a "Ella, elle l'a". Album je plné tanečních pecek, většinou v angličtině,s několika skladbami v rodné francouzštině
=o)

5000 návštěvníků =o)

18. května 2008 v 14:29 návštěnost
Tak vás musím moc pochválit,protože poslední dobou trháte rekordy!Včera bylo 6 lidí online a to přesně okolo :D 17:05,což je hned na druhém místě po sedmi online,což se mi podařilo asi při přidání 8.bleskovky :D Takže vám chci poděkovat,protože včera padl opravdu hodně velký návštěvnostní rekord!!!Včera se sem na blog podívalo neuvěřitelných 57 lidí!(návštěvníků) Jsem vám za to nesmírně vděčná a doufám,že se mému blogu bude pořád tak dobře dařit jako teď v květnu.Nevím,čím to je,ale loňský květen taky bral samé rekordy :D Z toho také pocházel dosavadní rekord 39 návštěvníků,což jsem zírala ještě víc,ale v tomto týdnu byl už překonán,když se tu objevilo 41 osob.NIcméně,nejvíc bych vás chtěla pochválit za to,že sem (asi :D) chodí pořád nový a nový návštěvníci.Nedávno celková navštěvovanost přesáhla 5 000 a to si myslím,že zasluhuje odměnu.Takže pro všechny,co sem kdy zabloudili a nebo sem chodí pravidelně,je toto poděkování:
No nic moc,co?:D ALe prostě vám mooooooc moc moc děkuju a omlouvám se,že za 4000 jsem nic neudělala,ale nějak jsem to nezvládla :-( Tak se ějte krásně,stále sem chodte a pište komentáře,doufám,že vás nezklamu ;-) =o)

článek Ella Elle L´a

17. května 2008 v 20:45 | =o) |  články z ofic. webu
Kate píše:
Ahoj všichni,
moje nová písnička Ella Elle L´a je k dostání na skladě a na i-Tunes v Belgii,Německu,Norsku,Švédsku,Švýcarsku a Rakousku.
Zbytek Evropy bude brzy následovat.
Můžete vyzkoušet video na www.youtube.com/KateRyanMusic.

Taneční liga 104

16. května 2008 v 20:30 | =o) |  úspěchy a pod.
Hádejte co?:DNo jelikož je nzev Taneční liga 104,tak logicky bude tento článek hovořit asi tom,že na tomto CD má píseň i Kate Ryan :o) To je dobře,né?Je tam od ní písnička L.I.L.Y. a CD je právě v prodeji.Zabrousila jsem taky do...nó historie :D Tanečních lig a podařilo se mi zjistit,že další píseň od Kate Ryan a to Voyage Voyage je umístěna na Taneční lize 101 No ale dál už jsem nějak nešla :D,protože ani v čísle 80 Kate Ryan nebyla,tak mě to přestalo bavit a navíc se ty starší CD blbě hledaj,takže bych stejně možná už na nic nepřišla.Ale stejně jsem si jistá,že Kate Ryan,která je přezdívaná jako belgická královna popu (nebo tak nějak :D),se ještě někde v těch ligách objeví. =o)

Německý film + Ella elle l´a

16. května 2008 v 20:24 | =o) |  úspěchy a pod.
Takže písničku Ella elle L´a jste už možná slyšeli,ale asi nevíte,že se vyskytuje v jednom novém německém filmu.On se teda možná ještě připravuje,ale píseň Ella elle L´a nazpívaná od Kate Ryan se tam jistě vyskytne.Tak se podívejte,co je to za film(řekla bych docela blbost...:D)

Free

12. května 2008 v 18:22 | =o) |  CD
Za sedm dní...
Ne,nezemřete,ale Kate Ryan vydá své nové,v pořadí 4. album.No neni to super? Bude se jmenovat Free a já už se teda moc těšim Už jenom týden!!!Bohužel asi si ho nebudete moct koupit hned 19.května,ale četla jsem něco otom,že možná až 30.5.,ale uvidíme :o) Abyste poznali,jestli 19. nebo 30. :D ,ůžete se rozhlížet v obchodech po tomto obalu:
=o)

Diplom za 10.bleskovku

11. května 2008 v 14:37 | =o) |  bleskovky
Tak tu máme vítěze 10.bleskovky.Vítězem se stala Ryanka (L.I.L.Y.),která jako první (a jediná) zodpověděla všechny otázky.Mělo to vypadat asi nějka takto:
1. 5 písniček - tak třeba:Alive,All for you,Only if I,Sream for more,Je t´adore
2. 3 alba (úplně stačilo,ale za názvy jsem taky vděčná )
3.fotka je z natáčení klipu Voyage Voyage
4.fotka z klipu Goodbye
5.BONUS! Ano sluší to tam Kate Ryanka odpověděla,že jí to sluší všude,takže není,co řešit
No a tady už je zasloužený diplom :o)
Gratuluji moc a doufám,že se ti líbí :-) ...aspoň trochu :D =o)