Srpen 2008

Kate jako malá holčička =o)))

20. srpna 2008 v 11:27 | =o)
Takže jsem našla krásně roztomilou fotečku a Kate Ryan,ale asi byste jí tam nepoznali.Jaou jí tam asi tak 4 roky (odhaduju :D). Ale mně se ta fotka hrozně líbí a myslim si,že si je Kate i docela podobná :o) A krásně se směje!!!;o) To se mi líbí :D No kdo v té době mohl tušitže se stane zpěvačkou!?
=o)

27.Photoshoot

18. srpna 2008 v 17:50 | =o) |  photoshoots
Tak jsem nedávno přemejšlela nad významem tohoto slova.Já teda vůbec nevim,co znamená :D ale hodně blogařů ho používá a já jsem si z něj asi udělal kapku jiný slovo než je jeho pravý význam.Takže mě nicméně omluvte,protože já už jsem takový počítačový antitalent,nebýt mojí nejlepší kamarádky,tak tenhle blog ani nemam,protože mně se ho prostě nepodařilo založit :D Tak pardón za tyhle nesmysli,ale te´d už k těm fotkám.Nejsou to zas tak moc staré fotky a jsou zase jenom dvě :D To snad nevadí,jedna z nich je na obalu CD L.I.L.Y.,což je samosebou písnička od Kate Ryan :D z nového CD Free.Tak tady to je:
a tady CD:
Docela malý no..snad nevadí :D

10 000 návštěv

18. srpna 2008 v 17:42 | =o) |  návštěnost
Tak jsem vám chtěla moooooc poděkovat,že sem chodíte a děláte mi radost,protože počet návštěvníků tohoto blogu už přesáhl nádherných 10 000.DOkonce teda 11 000 :D ale 10 000 je takové..no kulatější :D Takže vám moc děkuju a vůbec nechápu,že sem poslední dobou chodí tolik lidí...?? ALe ještě jednou strašně moc děkuju a budu se zase snažit,aby tento blog vzkvétal!
=o)

Fotky z klipu Ella elle l´a

6. srpna 2008 v 12:27 | =o) |  fotky
Tak jsem zas tu a zjisila jsem,že už mě ten blog moc nebaví :D ale budu se rozhodně snažit dodávat vám informace,takže nebojte nekončím,to bych ani nemohla udělat :D V tomto článku si můžete prohlédnout obrázky z klipu na písničku Kate Ryan - Ella elle L´a.Některý jsou docela zajímavý,tak posu´dte sami :D :o)
-achjo,tak to by mě asi vážně nenapadlo :D:D:D
-takhle to vypadá uvnitř
-vidíte? na minulé fotce seděla úplně jinde..:D
-halooo vstávat!nebo prošvihnete oběd!!!